KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13878671
nr 1387 8671
Louis Sparre
(1863-1964), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 44. Motivet: 12x17, yttermått inklusive ram: 32x35 cm
Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:22:57
27/3 13:15:43